O SZKOLE GIEŁDOWEJ

gpw2

Fundacja GPW oraz Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zapraszają do udziału w kursie „Podstawy inwestowania na giełdzie”. Program realizowany jest pod honorowym patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA. Po ukończeniu kursu, słuchacze otrzymują certyfikat ukończenia kursu „Podstawy inwestowania na giełdzie” Szkoły Giełdowej i Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.


W ramach 14 godzinnego kursu początkujący inwestorzy oraz potencjalni przyszli inwestorzy mogą od praktyków zdobywać wiedzę o tym jak funkcjonuje rynek kapitałowy i jak zacząć swoją przygodę z giełdą.

Wykłady w Szkole Giełdowej prowadzone są przez wykładowców uczelni wyższych, praktyków i specjalistów rynku kapitałowego. Program obejmuje zagadnienia, których znajomość jest niezbędna w inwestowaniu, takie jak funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych.


Do udziału w kursie zachęcamy wszystkich, którzy myślą o inwestowaniu na giełdzie – teraz lub w przyszłości. Więcej informacji na stronie www.gpw.pl/osrodki